Observator » Sport » Ceferistilor le era dor de casa

Ceferistilor le era dor de casa

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 25.01.2011, 20:15 | Modificat la 18.06.2018, 13:55

Cum au plecat, asa s-au intors! Steaua si CFR au terminat primul stagiu de pregatire si s-au grabit, impreuna, catre casa! Managerul Stelei a fost cel mai norocos! Meme a fost preluat imediat de sotia si de fata lui Teodora, de care i-a fost tare dor. Stelistul Surdu a iesit la brat cu fostul sef de la Cluj, Iuliu Muresan, care era sa ramane pe jos, prin Bucuresti. Autocarul era sa plece fara el!

Cum au plecat, asa s-au intors! Steaua si CFR au terminat primul stagiu de pregatire si s-au grabit, impreuna, catre casa! Managerul Stelei a fost cel mai norocos! Meme a fost preluat imediat de sotia si de fata lui Teodora, de care i-a fost tare dor. Stelistul Surdu a iesit la brat cu fostul sef de la Cluj, Iuliu Muresan, care era sa ramane pe jos, prin Bucuresti. Autocarul era sa plece fara el!