Observator » Sport » Cehii s-au ratacit, stelistii au asteptat

Cehii s-au ratacit, stelistii au asteptat

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 03.02.2012, 20:14 | Modificat la 14.07.2018, 13:10

Cehii s-au ratacit, stelistii au asteptat! Mlada Boleslav a gresit drumul spre terenul pe care urma sa joace un amical cu Steaua si a fost nevoita sa se intoarca 7 kilometri. Ca sa-si omoare timpul, stelistii au baut o cafea si au urmarit meciul de pe terenul alaturat. Ilie Stan si ai lui au asteptat si ca cehii sa isi faca incalzirea. Asa ca meciul a inceput cu 10 minute intarziere!

Cehii s-au ratacit, stelistii au asteptat! Mlada Boleslav a gresit drumul spre terenul pe care urma sa joace un amical cu Steaua si a fost nevoita sa se intoarca 7 kilometri. Ca sa-si omoare timpul, stelistii au baut o cafea si au urmarit meciul de pe terenul alaturat. Ilie Stan si ai lui au asteptat si ca cehii sa isi faca incalzirea. Asa ca meciul a inceput cu 10 minute intarziere!