Observator » Sport » Contra anti-doping!

Contra anti-doping!

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 16.10.2010, 20:07 | Modificat la 12.06.2018, 11:25

Stelistii au dat-o, la intors! Seful Becali, nu vrea sa joace murdar, cu finul Borcea, asa ca a ordonat, fara sicane: nimeni sa, nu ceara, control anti-doping, la derby de Romania! Asta dupa ce, Andone, i-a avertizat ca Apostol, a fost depistat pozitiv, cand juca la Farul!

Stelistii au dat-o, la intors! Seful Becali, nu vrea sa joace murdar, cu finul Borcea, asa ca a ordonat, fara sicane: nimeni sa, nu ceara, control anti-doping, la derby de Romania! Asta dupa ce, Andone, i-a avertizat ca Apostol, a fost depistat pozitiv, cand juca la Farul!