Observator » Sport » David Beckham a fost batut de Thierry Henry

David Beckham a fost batut de Thierry Henry

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 05.10.2011, 20:04 | Modificat la 02.07.2018, 08:50

David Beckham a fost batut de Thierry Henry. In derby-ul Americii, francezul a dat gol si echipa sa a batut-o pe Los Angeles Galaxy. Echipa lui Beckham ramane insa pe primul loc in State.

David Beckham a fost batut de Thierry Henry. In derby-ul Americii, francezul a dat gol si echipa sa a batut-o pe Los Angeles Galaxy. Echipa lui Beckham ramane insa pe primul loc in State.