Observator » Sport » De pe 26 februarie, Simona Halep va fi din nou lider mondial WTA!

De pe 26 februarie, Simona Halep va fi din nou lider mondial WTA!

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 18.02.2018, 08:43 | Modificat la 18.02.2018, 09:17

Chiar dacă s-a retras momentan din circuit, din cauza unei accidentări, românca va reveni pe primul loc, după turneul din Dubai.

Chiar dacă s-a retras momentan din circuit, din cauza unei accidentări, românca va reveni pe primul loc, după turneul din Dubai. Actualul lider, Caroline Wozniacki, a fost eliminată din semifinalele la Doha aşa că va fi depăşită de sportiva noastră.