Observator » Sport » Derby de Romania se va juca in Groapa cu caini!

Derby de Romania se va juca in Groapa cu caini!

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 17.11.2011, 19:58 | Modificat la 21.04.2017, 18:10

E oficial! Derby de Romania se va juca in Groapa cu caini! Au decis jucatorii dinamovisti carora le-a fost frica sa nu se simta in deplasare contra Stelei pe Arena Nationala! Gigi Becali ii sperie pe sefii dinamovisti: atentie la razbunarea fanilor care ar planui o noua invazie!

E oficial! Derby de Romania se va juca in Groapa cu caini! Au decis jucatorii dinamovisti carora le-a fost frica sa nu se simta in deplasare contra Stelei pe Arena Nationala! Gigi Becali ii sperie pe sefii dinamovisti: atentie la razbunarea fanilor care ar planui o noua invazie!