Observator » Sport » Dinamo a facut spectacol in primul meci de pregatire din Austria

Dinamo a facut spectacol in primul meci de pregatire din Austria

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 27.06.2011, 19:58 | Modificat la 03.02.2021, 10:30

Dinamo a facut spectacol in primul meci de pregatire din Austria. Dinamovistii au batut rau de tot o echipa din Kosovo. N-au avut mila, i-au dat 4 goluri. Cainii au avut sustinatori sexi: tinere in costume de baie.

Dinamo a facut spectacol in primul meci de pregatire din Austria. Dinamovistii au batut rau de tot o echipa din Kosovo. N-au avut mila, i-au dat 4 goluri. Cainii au avut sustinatori sexi: tinere in costume de baie.