Observator » Sport » Dinamo a intrat in criza de suporteri!

Dinamo a intrat in criza de suporteri!

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 15.04.2011, 20:03 | Modificat la 14.06.2018, 11:25

Fanii cainilor, nu mai dau, pe la stadion, in semn de protest, fata de rezultatele echipei. Andone, are solutia. "Sa nu se mai televizeze, toate meciurile noastre!" propune, antrenorul lui Dinamo.

Fanii cainilor, nu mai dau, pe la stadion, in semn de protest, fata de rezultatele echipei. Andone, are solutia. "Sa nu se mai televizeze, toate meciurile noastre!" propune, antrenorul lui Dinamo.