Observator » Sport » Dinamo n-a luat gol

Dinamo n-a luat gol

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 23.10.2010, 09:46 | Modificat la 12.04.2017, 18:40

Dinamovistii, se felicita, ca au scapat, fara gol, pentru prima data, dupa 12 etape. "Trebuia, sa le dam, mai multe", zice seful Cristi Borcea, dupa 2-0, cu Bistrita.

Dinamovistii, se felicita, ca au scapat, fara gol, pentru prima data, dupa 12 etape. "Trebuia, sa le dam, mai multe", zice seful Cristi Borcea, dupa 2-0, cu Bistrita.