Observator » Sport » Dinamo ramane, fara capitan! Marius Niculae ar putea pleca dupa Supercupa cu CFR Cluj

Dinamo ramane, fara capitan! Marius Niculae ar putea pleca dupa Supercupa cu CFR Cluj

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 10.07.2012, 16:05 | Modificat la 29.04.2017, 09:35

Dinamo ramane, fara capitan! Supercupa Romaniei, poate fi meciul de adio, pentru Marius Niculae . Atacantul, are o hartie oficiala, care ii permite sa semneze, cu orice echipa din strainatate, care da jumatate de milion de euro, pe el. Al Kuweit ofera 300 000 de euro, si spera ca Dinamo, sa mai lase din pret. Turcii de la Sivaspor, dau 100 000 de euro, iar spaniolii din liga a doua, Cordoba, pun pe masa, 250 000 de euro.

Dinamo ramane, fara capitan! Supercupa Romaniei, poate fi meciul de adio, pentru Marius Niculae . Atacantul, are o hartie oficiala, care ii permite sa semneze, cu orice echipa din strainatate, care da jumatate de milion de euro, pe el. Al Kuweit ofera 300 000 de euro, si spera ca Dinamo, sa mai lase din pret. Turcii de la Sivaspor, dau 100 000 de euro, iar spaniolii din liga a doua, Cordoba, pun pe masa, 250 000 de euro.