Observator » Sport » Dinamovistii si-au dus iubitele la restaurant

Dinamovistii si-au dus iubitele la restaurant

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 21.01.2012, 20:07 | Modificat la 14.07.2018, 12:45

Dinamovistii au facut masa mare. Si-au dus iubitele la restaurant. Pulhac s-a dat mare cu iubita lui Raluca.

Dinamovistii au facut masa mare. Si-au dus iubitele la restaurant. Pulhac s-a dat mare cu iubita lui Raluca.