Observator » Sport » Dinamovistii sunt in criza totala!

Dinamovistii sunt in criza totala!

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 20.06.2011, 19:59 | Modificat la 11.03.2017, 18:20

Dinamovistii sunt in criza totala! Sefii le-au taiat diurnele pentru cantonamentul de 2 saptamani din Austria si vor economisi 9000 de euro. Pana acum, fiecare jucator primea pe zi de deplasare cate 20 de euro. Se anunta vremuri si mai grele. Cristi Borcea e la un pas de a lasa definitiv Dinamo, suparat ca ceilalti 2 actionari vor sa renunte la Danciulescu. Borcea este convins ca fara veteranul din atac, cainii se vor bate la retrogradare.

Dinamovistii sunt in criza totala! Sefii le-au taiat diurnele pentru cantonamentul de 2 saptamani din Austria si vor economisi 9000 de euro. Pana acum, fiecare jucator primea pe zi de deplasare cate 20 de euro. Se anunta vremuri si mai grele. Cristi Borcea e la un pas de a lasa definitiv Dinamo, suparat ca ceilalti 2 actionari vor sa renunte la Danciulescu. Borcea este convins ca fara veteranul din atac, cainii se vor bate la retrogradare.