Observator » Sport » Dragomir: "Ilie isi face rau singur"

Dragomir: "Ilie isi face rau singur"

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 14.09.2010, 20:17 | Modificat la 29.06.2018, 17:40

La Steaua e furtuna si se apropie uraganul. Drumitru Dragomir il in vata pe ilie Dumitrescu sa se fereasca.

La Steaua e furtuna si se apropie uraganul. Drumitru Dragomir il in vata pe ilie Dumitrescu sa se fereasca.