Observator » Sport » Duckadam: "Nu suntem femei sa plangem!"

Duckadam: "Nu suntem femei sa plangem!"

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 24.10.2011, 20:01 | Modificat la 07.07.2018, 12:10

"Nu suntem femei sa plangem!", spune Duckadam inaintea derby-ului pe care Steaua il joaca cu moralul la pamant! Ros-albastrii spun ca si-au invatat lectia la Haifa si au de gand sa-si refaca moralul tocmai in meciul cu Rapid. Stelistii au fost totusi razbunati. Echipa care i-a calcat in picioare in joia neagra, Maccabi, a pierdut in campionat, acasa cu 0-3!

"Nu suntem femei sa plangem!", spune Duckadam inaintea derby-ului pe care Steaua il joaca cu moralul la pamant! Ros-albastrii spun ca si-au invatat lectia la Haifa si au de gand sa-si refaca moralul tocmai in meciul cu Rapid. Stelistii au fost totusi razbunati. Echipa care i-a calcat in picioare in joia neagra, Maccabi, a pierdut in campionat, acasa cu 0-3!