Observator » Sport » Fanii dinamovisti nu mai dau pe la stadion!

Fanii dinamovisti nu mai dau pe la stadion!

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 17.09.2011, 20:03 | Modificat la 13.06.2019, 11:10

S-au dus vremurile cand era plina Groapa la derby-uri! Fanii dinamovisti nu mai au dor de stadion!Incredibil, dar adevarat! Doar 2.000 de bilete s-au vandut pentru partida dintre liderul Ligii I, Dinamo, si echipa de pe locul 2, Rapid. Ca sa nu aiba surprize neplacute si sa gaseasca pustiu la meci, sefii dinamovistii au dechis portile pentru femei si copiii. Le-a lasat intrarea libera!

S-au dus vremurile cand era plina Groapa la derby-uri! Fanii dinamovisti nu mai au dor de stadion!Incredibil, dar adevarat! Doar 2.000 de bilete s-au vandut pentru partida dintre liderul Ligii I, Dinamo, si echipa de pe locul 2, Rapid. Ca sa nu aiba surprize neplacute si sa gaseasca pustiu la meci, sefii dinamovistii au dechis portile pentru femei si copiii. Le-a lasat intrarea libera!