Observator » Sport » Fierbe Liga Intai! Dinamo si Steaua sunt gata de marele derbi

Fierbe Liga Intai! Dinamo si Steaua sunt gata de marele derbi

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 05.12.2011, 20:56 | Modificat la 17.06.2018, 15:10

Fierbe Liga Intai! Dinamo si Steaua sunt gata de marele derbi, care se joaca in Stefan cel Mare. Jandarmeria a luat masuri de securitate fara predecent. Au fost controlati si jucatorii celor doua echipe la intrarea in stadion.

Fierbe Liga Intai! Dinamo si Steaua sunt gata de marele derbi, care se joaca in Stefan cel Mare. Jandarmeria a luat masuri de securitate fara predecent. Au fost controlati si jucatorii celor doua echipe la intrarea in stadion.