Observator » Sport » Galacticii au dus cupa de campioni la catedrala La Almudena

Galacticii au dus cupa de campioni la catedrala La Almudena

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 15.05.2012, 19:54 | Modificat la 03.02.2021, 00:25

Galacticii au dus trofeul de campioni la catedrala. Real Madrid in frunte cu Mourinho si presedintele Florentino Perez au dus cupa la catedrala La Almudena. Acolo Casillas si Sergio Ramos au pus trofeul pe soclu, in semn de recunostinta pentru ajutorul divin. Imediat dupa ceremonie, galacticii au decolat spre Kuweit, unde vor juca un amical.

Galacticii au dus trofeul de campioni la catedrala. Real Madrid in frunte cu Mourinho si presedintele Florentino Perez au dus cupa la catedrala La Almudena. Acolo Casillas si Sergio Ramos au pus trofeul pe soclu, in semn de recunostinta pentru ajutorul divin. Imediat dupa ceremonie, galacticii au decolat spre Kuweit, unde vor juca un amical.