Observator » Sport » Gheorghe Multescu a fost demis de la Astra!

Gheorghe Multescu a fost demis de la Astra!

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 29.10.2012, 07:02 | Modificat la 09.12.2016, 11:45

Gheorghe Multescu a fost demis de la Astra! Patronul Ioan Niculae a decis sa-l dea fara pe antrenorul care a urcat Astra pe 3. "Nu se intelegea cu fostul presedinte Dinu Gheorghe!" si-a motivat Niculae decizia. Dinu Gheorghe va reveni la echipa si vrea sa il aduca antrenor pe Cristiano Bergodi.

Gheorghe Multescu a fost demis de la Astra! Patronul Ioan Niculae a decis sa-l dea fara pe antrenorul care a urcat Astra pe 3. "Nu se intelegea cu fostul presedinte Dinu Gheorghe!" si-a motivat Niculae decizia. Dinu Gheorghe va reveni la echipa si vrea sa il aduca antrenor pe Cristiano Bergodi.