Observator » Sport » Gigi Becali a supravegheat antrenamentul Stelei

Gigi Becali a supravegheat antrenamentul Stelei

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 16.06.2011, 23:37 | Modificat la 15.01.2018, 15:25

Gigi Becali s-a dus personal sa supervizeze primul antrenament al Stelei dupa reunire. Patronul n-a glumit: a plecat din Ghencea si a dus echipa la Mogosoaia, in mijlocul naturii.

Gigi Becali s-a dus personal sa supervizeze primul antrenament al Stelei dupa reunire. Patronul n-a glumit: a plecat din Ghencea si a dus echipa la Mogosoaia, in mijlocul naturii.