Observator » Sport » Gigi Becali, bruiat in Olanda!

Gigi Becali, bruiat in Olanda!

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 22.10.2010, 13:57 | Modificat la 09.04.2017, 08:30

Gigi Becali s-a bucurat pentru punctul obtinut de Steaua in Olanda si i-a multumit lui Dumnezeu dupa meci. Dar nu a avut parte de prea multa liniste. Patronul Stelei si-a amintit cum era cand il huiduia lumea in Ghencea! I-a pierit cheful de interviu pentru ca fanii stelistii l-au bruiat!

Gigi Becali s-a bucurat pentru punctul obtinut de Steaua in Olanda si i-a multumit lui Dumnezeu dupa meci. Dar nu a avut parte de prea multa liniste. Patronul Stelei si-a amintit cum era cand il huiduia lumea in Ghencea! I-a pierit cheful de interviu pentru ca fanii stelistii l-au bruiat!