Observator » Sport » Gigi Becali e in culmea fericirii

Gigi Becali e in culmea fericirii

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 21.03.2012, 20:20 | Modificat la 14.07.2018, 13:50

Gigi Becali e in culmea fericirii iniante de meciul Stelei cu FCM Targu-Mures! Prietenul Siman i-a mai facut o supriza. Sportul a facut egal, 1 la 1, cu liderul CFR Cluj, iar Becali simte ca Steaua se poate apropia la doar 3 puncte de ardeleni. "Sunt fericit!" a spus Gigi la Acces direct de la Antena 1, care vrea sa fie lider in Liga I cu Steaua de Paste.

Gigi Becali e in culmea fericirii iniante de meciul Stelei cu FCM Targu-Mures! Prietenul Siman i-a mai facut o supriza. Sportul a facut egal, 1 la 1, cu liderul CFR Cluj, iar Becali simte ca Steaua se poate apropia la doar 3 puncte de ardeleni. "Sunt fericit!" a spus Gigi la Acces direct de la Antena 1, care vrea sa fie lider in Liga I cu Steaua de Paste.