Observator » Sport » Gigi Becali l-a dat afara pe Ilie Stan!

Gigi Becali l-a dat afara pe Ilie Stan!

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 27.03.2012, 13:39 | Modificat la 27.07.2020, 09:50

Gigi Becali l-a dat afara pe Ilie Stan! Becali s-a suparat rau pe antrenorul sau dupa egalul din Ghencea cu Medias. L-a chemat la palat si i-a spus sa-si gaseasca de lucru in alta parte. Stan antreneaza Steaua de pe 30 septembrie anul trecut. Favoriti sa preia Steaua sunt Mihai Stoichita si Laurentiu Reghecampf.

Gigi Becali l-a dat afara pe Ilie Stan! Becali s-a suparat rau pe antrenorul sau dupa egalul din Ghencea cu Medias. L-a chemat la palat si i-a spus sa-si gaseasca de lucru in alta parte. Stan antreneaza Steaua de pe 30 septembrie anul trecut. Favoriti sa preia Steaua sunt Mihai Stoichita si Laurentiu Reghecampf.