Observator » Sport » Gigi Becali: "Romania e o jungla si va plati la CEDO"

Gigi Becali: "Romania e o jungla si va plati la CEDO"

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 14.02.2013, 08:00 | Modificat la 03.07.2018, 14:55

"Romania e o jungla si va plati la CEDO", ameninta Gigi Becali, dupa ce a primit 3 ani de inchisoare cu suspendare in dosarul sechestrarii de persoane. Patronul Stelei a luat el insusi legea la studiat si a gasit chichita: judecatorii care l-au condamnat erau incompatibili. Toate dezvaluirile au fost facute in direct in emisiunea Contraatac, de la GSp TV!

"Romania e o jungla si va plati la CEDO", ameninta Gigi Becali, dupa ce a primit 3 ani de inchisoare cu suspendare in dosarul sechestrarii de persoane. Patronul Stelei a luat el insusi legea la studiat si a gasit chichita: judecatorii care l-au condamnat erau incompatibili. Toate dezvaluirile au fost facute in direct in emisiunea Contraatac, de la GSp TV!