Observator » Sport » Gigi Becali si Adrian Mititelu au facut pace

Gigi Becali si Adrian Mititelu au facut pace

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 02.03.2011, 20:16 | Modificat la 27.02.2017, 09:50

Adio, arme! Gigi Becali si Adrian Mititelu au facut pace dupa doi ani in care seful otelnilor, nici nu i-a raspuns la telefonul patronului Stelei! Cei doi se tin de glume acum, dupa ce masina lui Mititelu, a fost vandalizata. "Piturca ti-a spart geamul", i-a spus Gigi.

Adio, arme! Gigi Becali si Adrian Mititelu au facut pace dupa doi ani in care seful otelnilor, nici nu i-a raspuns la telefonul patronului Stelei! Cei doi se tin de glume acum, dupa ce masina lui Mititelu, a fost vandalizata. "Piturca ti-a spart geamul", i-a spus Gigi.