Observator » Sport » Gigi Becali si-a felicitat personal jucatorii

Gigi Becali si-a felicitat personal jucatorii

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 08.10.2011, 19:52 | Modificat la 16.04.2017, 13:35

Steaua a castigat amicalul cu Sportul la Strejnic si Gigi Becali si-a felicitat personal jucatorii. Patronul i-a laudat pe fratii Costea si nici Radut nu a scapat de vorbele bune ale sefului, fericit ca Steaua lui Ilie Stan a facut scor cu echipa cu care incheiase la egalitate in campionat, Sportul Studentesc

Steaua a castigat amicalul cu Sportul la Strejnic si Gigi Becali si-a felicitat personal jucatorii. Patronul i-a laudat pe fratii Costea si nici Radut nu a scapat de vorbele bune ale sefului, fericit ca Steaua lui Ilie Stan a facut scor cu echipa cu care incheiase la egalitate in campionat, Sportul Studentesc