Observator » Sport » Gigi isi vrea valiza inapoi

Gigi isi vrea valiza inapoi

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 20.03.2012, 20:19 | Modificat la 14.07.2018, 13:50

Gigi Becali a asteptat data de 20 martie ca sa-si primeasca valiza inapoi, dar degeaba: verdictul de va da abia pe 3 aprilie. Seful Stelei isi vrea inapoi banii reţinuţi in 2008 la Cluj, 1.700.000 de euro, si daca va fi achitat, va cere dobanda in justiţie. Nici Dosarul Transferurilor nu s-a inchis: Borcea, Copos, fraţii Becali si ceilalţi oamenii de fotbal implicaţi in caz vor afla verdictul tot pe 3 aprilie!

Gigi Becali a asteptat data de 20 martie ca sa-si primeasca valiza inapoi, dar degeaba: verdictul de va da abia pe 3 aprilie. Seful Stelei isi vrea inapoi banii reţinuţi in 2008 la Cluj, 1.700.000 de euro, si daca va fi achitat, va cere dobanda in justiţie. Nici Dosarul Transferurilor nu s-a inchis: Borcea, Copos, fraţii Becali si ceilalţi oamenii de fotbal implicaţi in caz vor afla verdictul tot pe 3 aprilie!