Observator » Sport » Gigi joaca in Ghencea la suprapret

Gigi joaca in Ghencea la suprapret

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 14.03.2012, 20:07 | Modificat la 18.04.2020, 00:10

Steaua joaca in Ghencea cu Astra, chiar daca patronului Becali nu-i convin conditiile impuse de MApN! Armata ii cere 26 000 de euro pentru un singur meci! Pe National Arena dadea doar 18 000. Becali a vrut sa mute meciul la Buzau, dar e prea tarziu! Chiar si presedintele Basescu este curios sa afle deznodamantul!

Steaua joaca in Ghencea cu Astra, chiar daca patronului Becali nu-i convin conditiile impuse de MApN! Armata ii cere 26 000 de euro pentru un singur meci! Pe National Arena dadea doar 18 000. Becali a vrut sa mute meciul la Buzau, dar e prea tarziu! Chiar si presedintele Basescu este curios sa afle deznodamantul!