Observator » Sport » Gigi s-a imbracat de sarbatoare!

Gigi s-a imbracat de sarbatoare!

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 12.11.2010, 20:21 | Modificat la 15.05.2017, 17:45

Gigi Becali s-a imbracat de sarbatoare dupa ce Steaua a batut Rapidul in Giulesti. De bucurie vrea sa construiasca o biserica. De asemenea, patronul Stelei a mai primit o veste buna. Radoi a promis ca se intoarce intr-un an si jumatate ca antrenor secund si jucator la Steaua.

Gigi Becali s-a imbracat de sarbatoare dupa ce Steaua a batut Rapidul in Giulesti. De bucurie vrea sa construiasca o biserica. De asemenea, patronul Stelei a mai primit o veste buna. Radoi a promis ca se intoarce intr-un an si jumatate ca antrenor secund si jucator la Steaua.