Observator » Sport » Gigi si-a cerut scuze dupa ce l-a facut homosexual pe Savulescu

Gigi si-a cerut scuze dupa ce l-a facut homosexual pe Savulescu

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 06.12.2011, 20:00 | Modificat la 07.07.2018, 12:40

Gigi si-a cerut scuze dupa ce l-a facut homosexual pe Savulescu, iar presedintele delegat l-a inregistrat pe telefon pe seful Stelei. Savulescu s-a suparat si pe Borcea, care i-ar fi spus lui Gigi de aventurile lui.

Gigi si-a cerut scuze dupa ce l-a facut homosexual pe Savulescu, iar presedintele delegat l-a inregistrat pe telefon pe seful Stelei. Savulescu s-a suparat si pe Borcea, care i-ar fi spus lui Gigi de aventurile lui.