Observator » Sport » Gigi va sarbatori ca la Hollywood

Gigi va sarbatori ca la Hollywood

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 02.02.2010, 20:25 | Modificat la 20.06.2018, 16:25

Gigi Becali este pregatit sa faca show daca Steaua va lua titlul. Va sarbatori ca la Hollywood. "Imi voi turna o o sticla de 5 litri de sampanie in cap", spune patronul din Ghencea care este convins ca Steaua va castiga campionatul.

Gigi Becali este pregatit sa faca show daca Steaua va lua titlul. Va sarbatori ca la Hollywood. "Imi voi turna o o sticla de 5 litri de sampanie in cap", spune patronul din Ghencea care este convins ca Steaua va castiga campionatul.