Observator » Sport » Hagi iubeste Steaua lui!

Hagi iubeste Steaua lui!

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 28.05.2010, 16:12 | Modificat la 19.05.2019, 12:20

Hagi nu mai vrea sa lucreze cu Becali, dar ofteaza cand se gandeste la Steaua. "M-am nascut cu ea si o am mereu in suflet" spune Regele, trist ca Steaua ar putea fi data afara din Ghencea! "Pacat de istorie" adauga Hagi!

Hagi nu mai vrea sa lucreze cu Becali, dar ofteaza cand se gandeste la Steaua. "M-am nascut cu ea si o am mereu in suflet" spune Regele, trist ca Steaua ar putea fi data afara din Ghencea! "Pacat de istorie" adauga Hagi!