Observator » Sport » Ilie Dumitrescu, felicitat de Becali pentru ca a demisionat

Ilie Dumitrescu, felicitat de Becali pentru ca a demisionat

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 21.09.2010, 16:13 | Modificat la 01.01.2017, 18:25

Lui Duckadam nu i-a venit sa creada ca Ilie Dumitrescu si-a dat demisia. In timp ce presedintele Stelei spera sa il intoarca din drum, patronul Becali il felicita pe Ilie la GSP TV ca si-a dat demisia!

Lui Duckadam nu i-a venit sa creada ca Ilie Dumitrescu si-a dat demisia. In timp ce presedintele Stelei spera sa il intoarca din drum, patronul Becali il felicita pe Ilie la GSP TV ca si-a dat demisia!