Observator » Sport » Ilie Dumitrescu si-a dat demisia

Ilie Dumitrescu si-a dat demisia

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 21.09.2010, 06:18 | Modificat la 19.02.2017, 15:35

De la stele, la. Steaua care a ramas din nou fara antrenor. Aseara, dupa ce echipa favorita a remizat in Ghencea cu Astra, ultima clasata in campionat, suporterii i-au cerut demisia lui Ilie Dumitrescu. Acesta le-a ascultat dorinta. Sefii clubului spera acum sa-l faca sa se razgandeasca.

De la stele, la. Steaua care a ramas din nou fara antrenor. Aseara, dupa ce echipa favorita a remizat in Ghencea cu Astra, ultima clasata in campionat, suporterii i-au cerut demisia lui Ilie Dumitrescu. Acesta le-a ascultat dorinta. Sefii clubului spera acum sa-l faca sa se razgandeasca.