Observator » Sport » Ilie si-a mai facut un dusman

Ilie si-a mai facut un dusman

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 01.09.2010, 16:09 | Modificat la 11.06.2018, 04:40

Ilie Dumitrescu si-a mai facut un dusman de cand a venit la Steaua. Alex Pacurar a fost trimis la Universitatea Cluj, fara nicio explicatie! "Putea macar sa ma sune!", spune suparat fostul stelist!

Ilie Dumitrescu si-a mai facut un dusman de cand a venit la Steaua. Alex Pacurar a fost trimis la Universitatea Cluj, fara nicio explicatie! "Putea macar sa ma sune!", spune suparat fostul stelist!