Observator » Sport » Ilie Stan a ramas masca la reunirea Stelei

Ilie Stan a ramas masca la reunirea Stelei

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 10.01.2012, 08:19 | Modificat la 26.07.2020, 22:55

Ilie Stan a ramas masca la reunirea Stelei. A primit cadou de sarbatori cinci jucatori pe care nici nu indraznise sa-i ceara. "Avem cel mai tare lot" se bat stelistii cu pumnii in piept!

Ilie Stan a ramas masca la reunirea Stelei. A primit cadou de sarbatori cinci jucatori pe care nici nu indraznise sa-i ceara. "Avem cel mai tare lot" se bat stelistii cu pumnii in piept!