Observator » Sport » Ilie Stan l-a iertat pe Nikolic

Ilie Stan l-a iertat pe Nikolic

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 12.03.2012, 20:02 | Modificat la 29.07.2020, 15:40

Stelistii au pus o vorba buna la antrenor pentru Nikolic! Asa ca Ilie Stan l-a iertat pe muntenegreanul care a venit beat la antrenament si il va reprimi in lot! Dar seful Becali i-a transmis atacantului: "De amenda nu scapi!" Nikolic va fi penalizat cu 20% din salariu pentru escapada nocturna. Plus 500 de euro pentru iesirea nervoasa de la Mioveni!

Stelistii au pus o vorba buna la antrenor pentru Nikolic! Asa ca Ilie Stan l-a iertat pe muntenegreanul care a venit beat la antrenament si il va reprimi in lot! Dar seful Becali i-a transmis atacantului: "De amenda nu scapi!" Nikolic va fi penalizat cu 20% din salariu pentru escapada nocturna. Plus 500 de euro pentru iesirea nervoasa de la Mioveni!