FCSB a jucat miercuri seara cu Sporting Lisabona în returul play-off-ului Champions League, pe Arena Naţională, partidă la care oficialii vicecampioanei aşteptau peste 50.000 de spectatori. Situaţie incredibilă însă, pentru că în minutul 40 al disputei nu intraseră toţi fanii care aveau bilet în arenă.

Sute de spectatori aşteptau încă la porţi pentru a avea acces în tribune, chiar dacă se scursese deja aproape o repriză din meci. La pauză, scorul era 1-1, după ce Doumbia a deschis scorul, în minutul 13, iar Junior Morais a egalat în minutul 20.

VIP 1 - 300 lei

Observator » Sport » INCREDIBIL! În minutul 40 al meciului FCSB - Sporting Lisabona, spectatorii încă aştepteau la porţi să intre pe Arena Naţională