champions league

CFR Cluj, campioana României la fotbal, se umple de bani după câștigarea unui nou titlu
Sport • pe 05.08.2020 la 00:10

• CFR Cluj primește 280.000 de euro doar pentru participarea în primul tur preliminar din Champions League.
Cristiano Ronaldo, în tricoul lui Juventus
Sport • pe 25.03.2020 la 13:36

Italienii îngheață clasamentul dacă Serie A nu se reia în mai. Anunțul Gazzettei dello Sport

Sport • pe 19.09.2018 la 07:18

Messi a făcut spectacol şi a marcat trei goluri, în prima etapă din Champions League

Cristiano Ronaldo n-a dat gol în finala Ligii Campionilor din cauza unui fan (video)
      Sport • pe 27.05.2018 la 07:11

Real Madrid s-a calificat în finala Champions League, a treia oară consecutiv
        Sport • pe 02.05.2018 la 06:39

Repriză DE GROAZĂ! FCSB a pierdut la scor returul cu Sporting, decisiv pentru calificarea în grupele Champions League
          Sport • pe 23.08.2017 la 23:37

INCREDIBIL! În minutul 40 al meciului FCSB - Sporting Lisabona, spectatorii încă aştepteau la porţi să intre pe Arena Naţională
            Sport • pe 23.08.2017 la 22:35

Victorie URIAŞĂ pentru FCSB, în Cehia, şi calificare în play-off-ul Champions League!
              Social • pe 02.08.2017 la 23:09

Viitorul a pierdut calificarea în play-off-ul Champions League, în prelungiri, la Nicosia
                Sport • pe 02.08.2017 la 22:51

Echipa lui Vincenzo Montella a ajuns la Drobeta-Turnu Severin! Craiova - AC Milan, unul dintre meciurile de fotbal ale anului
                  Social • pe 27.07.2017 la 13:36

Meci de zile mari la Drobeta Turnu Severin. Craiova o întâlneşte pe AC Milan în preliminarele din UEFA Europa League
                    Social • pe 26.07.2017 la 13:52

ŞANSĂ URIAŞĂ pentru CSM Bucureşti. S-au tras la sorţi semifinalele Ligii Campionilor la Handbal feminin
                      Sport • pe 18.04.2017 la 15:01

CSM Bucureşti a reuşit prima victorie în grupele principale ale Champions League
                        Sport • pe 04.02.2017 la 19:31

Steaua continuă în Europa!
                          Eveniment • pe 06.08.2014 la 22:28

Monden • pe 26.05.2014 la 13:57

Victoria din prelungiri. Real de ireal!
                              Eveniment • pe 25.05.2014 la 02:29

Două meciuri-şoc în "optimile" Ligii Campionilor!
                                Eveniment • pe 16.12.2013 la 14:02

Steaua va termina pe ultimul loc în grupă
                                  Sport • pe 27.11.2013 la 07:34

Amatorii de la Avantul Barsana, conditii de Champions League, inaintea meciului cu Steaua
                                    Sport • pe 25.09.2013 la 07:45

Adversarele echipelor romanesti, in cupele europene!
                                      Sport • pe 09.08.2013 la 16:12