Observator » Sport » Isi dau lamaie!

Isi dau lamaie!

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 25.09.2010, 10:01 | Modificat la 11.03.2017, 15:10

Rapidistii si dinamovistii, isi fac arogante, intre ei! Nicolae Badea, l-a luat in serios, pe Dinu Gheorghe, si i-a trimis la birou, lamai, dupa ce, presedintele rapidist, a zis ca, i s-a facut greata, cand a vazut, golul anulat eronat, Ceahlaului, in meciul de cupa, cu Dinamo.

Rapidistii si dinamovistii, isi fac arogante, intre ei! Nicolae Badea, l-a luat in serios, pe Dinu Gheorghe, si i-a trimis la birou, lamai, dupa ce, presedintele rapidist, a zis ca, i s-a facut greata, cand a vazut, golul anulat eronat, Ceahlaului, in meciul de cupa, cu Dinamo.