Observator » Sport » Jucatorii Stelei: "Piti, vino inapoi"

Jucatorii Stelei: "Piti, vino inapoi"

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 08.08.2010, 20:12 | Modificat la 30.11.2020, 15:25

Jucatorii tot mai spera: "Vom face tot ce e posibil pentru a ne aduce antrenorul inapoi", spune Alex Pacurar, unul dintre cei 15 jucatori adusi de Piturca in Ghencea.

Jucatorii tot mai spera: "Vom face tot ce e posibil pentru a ne aduce antrenorul inapoi", spune Alex Pacurar, unul dintre cei 15 jucatori adusi de Piturca in Ghencea.