Observator » Sport » La Dinamo a venit "Ronaldo"

La Dinamo a venit "Ronaldo"

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 11.02.2011, 20:14 | Modificat la 18.06.2018, 14:30

"Am adus perla Albaniei la Dinamo", il lauda Demollari pe Bakaj, mijlocasul ajuns in Stefan cel Mare. Albanezul si-a facut deja temele. Ca majoritatea strainilor sositi la Dinamo, Bakaj vrea si el sa invinga Steaua.

"Am adus perla Albaniei la Dinamo", il lauda Demollari pe Bakaj, mijlocasul ajuns in Stefan cel Mare. Albanezul si-a facut deja temele. Ca majoritatea strainilor sositi la Dinamo, Bakaj vrea si el sa invinga Steaua.