Observator » Sport » Liverpool - Steaua 4-1

Liverpool - Steaua 4-1

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 17.09.2010, 06:44 | Modificat la 19.02.2017, 15:35

Ce incepe prost, se termina si mai prost! Steaua a pierdut la Liverpool intr-un meci pentru suporteri cu nervii tari. Englezii au deschis scorul in secunda 27, romanii au revenit si au fost egalii cormoranilor 45 de minute. Dar a fost degeaba. Oamenii lui Hodgson a mai dat trei goluri! Dezastrul de pe Anfield s-a termniat 4 la 1!

Ce incepe prost, se termina si mai prost! Steaua a pierdut la Liverpool intr-un meci pentru suporteri cu nervii tari. Englezii au deschis scorul in secunda 27, romanii au revenit si au fost egalii cormoranilor 45 de minute. Dar a fost degeaba. Oamenii lui Hodgson a mai dat trei goluri! Dezastrul de pe Anfield s-a termniat 4 la 1!