Observator » Sport » Manchester City - Timisoara 2-0

Manchester City - Timisoara 2-0

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 27.08.2010, 07:44 | Modificat la 02.03.2019, 21:00

FC Timisoara nu a reusit miracolul la Manchester. Banatenii au pierdut cu 2-0 in returul din Anglia cu City, dupa 0 - 1 in tur si au fost parasit Liga Europa.

FC Timisoara nu a reusit miracolul la Manchester. Banatenii au pierdut cu 2-0 in returul din Anglia cu City, dupa 0 - 1 in tur si au fost parasit Liga Europa.