Curs valutar

Manchester United s-a calificat in sferturile de finala ale Cupei Ligii Angliei

Manchester United s-a calificat in sferturile de finala ale Cupei Ligii Angliei. Dupa infrangerea cu 1-6 in fata rivalei City, diavolii lui Ferguson s-au razbunat pe o echipa de liga a 4 a, Aldershort Town. Cu multe rezerve in teren, Manchester a marcat de 3 ori fara sa primeasca gol. Batranii, Dimitar Berbatov si Michael Owen au dus scorul la 2 la 0 inca din prima repriza. Antonio Valencia a inchis tabela la 3 la 0 pentru campioana Angliei.

la 07.07.2018 , 12:15

Vezi și
Redactia Observator Like

Observator  - Despre oameni, știrile așa cum trebuie să fie.

Aţi testat vreodată vacanţele tip retreat?
Observator » Sport » Manchester United s-a calificat in sferturile de finala ale Cupei Ligii Angliei