Observator » Sport » Marius Niculae: "E frustrant sa nu ne luptam pentru titlu!"

Marius Niculae: "E frustrant sa nu ne luptam pentru titlu!"

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 12.05.2010, 20:23 | Modificat la 20.06.2018, 15:40

"Este frustrant sa nu ne luptam pentru titlu", spune Marius NIculae, atacantul care a dat doar 4 goluri in acest sezon. Singura parte pozitiva a acestui sezon ar fi o calificare in Europa League, este de parere jucatorul dinamovist, dar echipa "cainilor" poate pierde chiar si locul 6.

"Este frustrant sa nu ne luptam pentru titlu", spune Marius NIculae, atacantul care a dat doar 4 goluri in acest sezon. Singura parte pozitiva a acestui sezon ar fi o calificare in Europa League, este de parere jucatorul dinamovist, dar echipa "cainilor" poate pierde chiar si locul 6.