Observator » Sport » Mihai Stoica, inapoi la Steaua?

Mihai Stoica, inapoi la Steaua?

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 22.09.2010, 14:13 | Modificat la 06.03.2017, 06:40

Mihai Stoica a fost la un pas de reintoarcerea in Ghencea, dupa 3 ani. Imediat dupa plecarea lui Ilie Dumitrescu de la Steaua, Gigi Becali l-a sunat pe fostul manager de la Urziceni, pentru a prelua postul de presedinte al Stelei

Mihai Stoica a fost la un pas de reintoarcerea in Ghencea, dupa 3 ani. Imediat dupa plecarea lui Ilie Dumitrescu de la Steaua, Gigi Becali l-a sunat pe fostul manager de la Urziceni, pentru a prelua postul de presedinte al Stelei