Observator » Sport » "Ne-am batut singuri!" e verdictul lui Reghecampf

"Ne-am batut singuri!" e verdictul lui Reghecampf

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 28.08.2012, 16:10 | Modificat la 01.06.2017, 08:10

"Ne-am batut singuri!" e verdictul lui Reghecampf dupa infrangerea cu Vasluiul. Moldovenii le-au dat 3 stelistilor si au avut si o bara, dar Reghe zice ca Sumudica nu l-a surprins.

"Ne-am batut singuri!" e verdictul lui Reghecampf dupa infrangerea cu Vasluiul. Moldovenii le-au dat 3 stelistilor si au avut si o bara, dar Reghe zice ca Sumudica nu l-a surprins.