Observator » Sport » Nikolic a fost dat afara de la Steaua

Nikolic a fost dat afara de la Steaua

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 08.03.2012, 20:00 | Modificat la 29.07.2020, 15:40

Cutremur la Steaua! Nikolic a fost dat afara! Muntenegreanul a petrecut toata noaptea si a venit beat la antrenamentul de dimineata. Antrenorul Ilie Stan i-a facut referat, iar patronul Gigi Becali i-a transmis fotbalistului sa-si faca bagajele!

Cutremur la Steaua! Nikolic a fost dat afara! Muntenegreanul a petrecut toata noaptea si a venit beat la antrenamentul de dimineata. Antrenorul Ilie Stan i-a facut referat, iar patronul Gigi Becali i-a transmis fotbalistului sa-si faca bagajele!