Observator » Sport » Olaroiu s-a enervat pe Gigi Becali

Olaroiu s-a enervat pe Gigi Becali

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 12.07.2011, 19:58 | Modificat la 02.02.2021, 14:07

Adio, visul frumos s-a terminat! Olaroiu s-a enervat pe Gigi Becali care a uitat de prima de 10.000 de euro promisa jucatorilor pentru Cupa! Olaroiu i-a transmis ca nu se mai intoarce la Steaua, pentru ca sunt incompatibili. "Sunt neprofesionisti!", a tunat Oli.

Adio, visul frumos s-a terminat! Olaroiu s-a enervat pe Gigi Becali care a uitat de prima de 10.000 de euro promisa jucatorilor pentru Cupa! Olaroiu i-a transmis ca nu se mai intoarce la Steaua, pentru ca sunt incompatibili. "Sunt neprofesionisti!", a tunat Oli.