Observator » Sport » Patronul Stelei i-a cerut scuze lui Hagi

Patronul Stelei i-a cerut scuze lui Hagi

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 16.07.2011, 20:06 | Modificat la 19.06.2018, 08:55

Gigi Becali a facut pace totala cu "Regele"! Patronul Stelei i-a cerut scuze nasului si a fost iertat. Acum Hagi nu se mai fereste sa-si declare dragostea pentru Steaua unde s-ar fi putut intoarce ca antrenor.

Gigi Becali a facut pace totala cu "Regele"! Patronul Stelei i-a cerut scuze nasului si a fost iertat. Acum Hagi nu se mai fereste sa-si declare dragostea pentru Steaua unde s-ar fi putut intoarce ca antrenor.